شبهای جمعه ساعت 21
هیئت الزهرا سلام الله علیها

مراسم بعدی

لینک دوستان

هیئت با سیاست یا هیئت بدون سیاست ،مسئله این است

222.jpg

هیئت با سیاست یا هیئت بدون سیاست ،مسئله این است

 

6 خرداد 1393

همین الان که داری این بخش دوم از حرف حساب و ختم کلام رو میخونی، شاید با خودت بگی ای بابا چه حوصله ای داریدها این حرفها دوره اش تموم شده دیگه و به قول یکی از دوستان که در نظرات بخش قبلی فرموده بودند : دنبال چی میگردید
آره بچه ها جدا دنبال چی میگردیم ؟؟؟


سلام ...همین الان که داری این بخش دوم از حرف حساب و ختم کلام رو میخونی، شاید با خودت بگی ای بابا چه حوصله ای داریدها این حرفها دوره اش تموم شده دیگه و به قول یکی از دوستان که در نظرات بخش قبلی فرموده بودند : دنبال چی میگردید
آره بچه ها جدا دنبال چی میگردیم ؟؟؟
اصلا برای چی میایم هیئت ؟ نهایت میایم یه سینه ای میزنیم که هم ثواب بردیم ،هم دور هم بودیم و شایدم در کنارش چهارتا کار اقتصادی و اجتماعی مون راه افتاد، دیگه بقیه اش رو ولش کن حالا کی چی میگه و حرف حق کجاست مهم نیست !!!ها نظرت چیه ؟
بگذریم از خیلی از قدیم ها یه دعوایی وجود داشته که اصلش بین مذهبی ها و غیر مذهبی ها بوده و هست اما اگر گوش و چشممون رو باز کنیم و هم حواسمون رو جمع کنیم میبینیم که این دعوا یه چند سالی هست که بین خود مذهبی ها و شاید بهتر بگیم هیئتی ها هم رخنه کرده و بعضی وقتها حتی کار رو به جاهای باریک رسونده .
غیر مذهبی ها که تکلیفشون مشخصه ، اما برسیم به خود مذهبی ها یا هیئتی ها یا بهتر بگم برسیم به خودمون .
یک سری ها از خودمون میگن : وامحمدا، وا اسلاما ، واخدایا .
آقا بردند،بهم ریختن ، خراب کردند، شرافت هیئتمون رفت . حالا چی شده ،هیچی آقا به جای اینکه بیاد حرف از کربلا بزنه رفته بالای منبر میگه آی مردم فردا یادتون نره برید راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنید که اگر این راهپیمایی ها نبود شاید من و تو الان جای دیگه نشسته بودیم آخه مومن خدا چرا بالای منبر پیغمبر میشینی حرف سیاسی می زنی ؟!منبر پیغمبر روچه به حرفهای سیاسی !
اما یک سری ها ی دیگه که باز از خودمون هستند میگن : هیئت میام که بفهمیم هر کی خلافه حرف ما حرف زده ....و یک سری دیگه هم از دوستان خودی معتقدند که اگر یزید زمان امام حسین رو الان لعن میکنیم ،پس باید حواسمون باشد که یزید امروزمون رو بشناسیم و پا کج نگذاریم تا باز حسین دیگه ای به مسلخ بره .
حالا خواهش از دوستان هیئتی و به ویژه هم هیئتی اینه که با نظراتون کمک بدین تا ببینیم توی این مقوله چه باید کرد که خطمون آن چیزی باشه که امام زمانمون میخواد .... پس یا علی بسم الله ..

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید